Interesse in het aanbod van Kantar?

Vind een specialist die bij u past

Customer Experience 
Niels Berndsen
e Niels.Berndsen@kantar.com
m 0643067309

 

Innovatie en productontwikkeling
Karin van Wouwe
e Karin.van.Wouwe@kantar.com
m 06 525 32 629

 

Digital, mobile, media
Martin Warmelink
e Martin.Warmelink@kantartns.com
m 06 537 204 96

 

Brand Strategy and Guidance
Carol Ansara
e Carol.Ansara@kantartns.com
m 06 29625461 

 

Division Public
Natasja van der Laan
e Natasja.van.der.Laan@kantarpublic.com
m 06 53978578

 

FMCG, Retail
Henk van Erp
e Henk.van.Erp@kantartns.com
m 06 53429052

 

Automotive
Vincent Groen
e Vincent.Groen@kantartns.com
m 0653645871

 

CEO Kantar Customer Insights
Bram van Schaik
e Bram.van.Schaik@kantar.com
m 0651823140