Interesse in het aanbod van Kantar?

Vind de specialist die bij u past en neem direct contact op. Zij helpen u graag verder!




Brand Strategy and Guidance
Carol Ansara
e Carol.Ansara@kantar.com
m 06 296 25 461 
 


Customer Experience 

Niels Berndsen
e Niels.Berndsen@kantar.com
m 06 430 673 09



Innovation

Niki Schroeder
e Niki.Schroeder@kantar.com
m 06 523 374 48



Creative

Rob van Benthem
e Rob.van.Benthem@kantar.com
m 06 462 703  99



Media

Niels Bouwman
e Niels.Bouwman@kantar.com 
m 06 343 801 51



FMCG & Retail

Kelvin van der Doe
e Kelvin.van.der.Doe@kantar.com 
m 06 149 768 12



Automotive

Vincent Groen
e Vincent.Groen@kantar.com
m 06 536 458 71



CEO Division Public

Natasja van der Laan
e Natasja.van.der.Laan@kantarpublic.com
m 06 539 785 78



CEO Division Insights

Bram van Schaik
e Bram.van.Schaik@kantar.com
m 06 518 231 40