Interesse in het aanbod van Kantar?

Vind een specialist die bij u past

Branding, Communicatie & Shopper
Marijke Guldemond
e Marijke.Guldemond@kantartns.com
t 020 522 53 86
m 06 43067213
 

Customer Experience Management
Niels Berndsen
e Niels.Berndsen@kantartns.com
t 020 522 54 79
m 0643067309
 

Innovatie en productontwikkeling
Karin van Wouwe
e Karin.van.Wouwe@kantartns.com
m 06 525 32 629

 

Digital, mobile, media
Martin Warmelink
e Martin.Warmelink@kantartns.com
t 020 522 54 21
m 06 537 204 96
 

Kwalitatief onderzoek
Carol Ansara
e Carol.Ansara@kantartns.com
t 020 522 57 76
m 06 29625461 
 

Kantar Public
Natasja van der Laan
e Natasja.van.der.Laan@kantarpublic.com
t 020 522 54 77
m 06 53978578
 

B2B
Ronald Lenselink
e Ronald.Lenselink@kantartns.com
t 020 522 54 75
m 06 22692293
 

FMCG, Retail
Henk van Erp
e Henk.van.Erp@kantartns.com
t 020 522 53 75
m 06 53429052
 

Automotive
Vincent Groen
e Vincent.Groen@kantartns.com
t 020 522 54 60
m 0653645871
 

CEO Kantar Customer Insights
Bram van Schaik
e Bram.van.Schaik@kantar.com
t 020 522 54 99
m 0651823140